Księżniczka na Opak

Premiera: MAJ 2024

Księżniczka na Opak to książka, która zachwyci każde dziecko, inspirując je do śmiałego myślenia i odwagi w byciu sobą. Idealna do czytania na dobranoc, przyniesie magię i uśmiech do każdego domu.

Księżniczka na Opak zdaje się zwykłą dziewczynką, żyje jednak inaczej niż wszyscy – jej dni zaczynają się o zmierzchu i kończą o świcie, gazety czyta od końca, a przed wyjściem na spacer zakłada na sandałki piękne wełniane skarpety. Wszystkie czynności wykonuje odwrotnie, co czyni ją absolutnie wyjątkową i niezrozumiałą dla otoczenia. 

Pewnego dnia, podczas jednego z nocnych spacerów dziewczynka trafia w gościnę do tajemniczej staruszki, co zapoczątkowuje serię pełnych humoru wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji.

Zapraszamy do świata pełnego magii i uroku, gdzie w domku na szczycie drzewa, w otoczeniu pięknego pola maków mieszka Księżniczka na Opak. Jej urocza historia to między innymi lekcja o sile przebaczenia i przyjaźni oraz przypomnienie, że każda oraz każdy z nas może być inna, inny niż reszta, że warto być sobą i nie trzeba bać się inności.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Księżniczka na Opak”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *