Nieznani przyjaciele

Idealna książka dla każdego młodego muzyka! Dzieci pokochają tę ciepłą historię o tworzeniu muzyki z przyjaciółmi. „Nieznani przyjaciele” to opowieść o dwójce młodych muzyków, którzy odkrywają, że mieszkają po sąsiedzku.

46,00 

Category:

Informacja o książce

  • Tekst: Catherine Greer
  • Ilustracje: Joanna Bartel
  • Tłumaczenie: Tomasz Zymer
  • ISBN: 978-83-67823-16-6
  • Cena detaliczna: 46 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 46 zł
  • Typ oprawy: twarda
  • Wymiary (szerokość x wysokość): 250 x 286 [mm]
  • Liczba stron: 32

Kategoria wiekowa: 3+

 

 

 

Idealna książka dla każdego młodego muzyka! Dzieci pokochają tę ciepłą historię o tworzeniu muzyki z przyjaciółmi. „Nieznani przyjaciele” to opowieść o dwójce młodych muzyków, którzy odkrywają, że mieszkają po sąsiedzku. Zachwycająca opowieść Catherine Greer o muzycznych przyjaciołach oraz misterne, szczegółowe ilustracje Joanny Bartel ukazują życie dwojga młodych muzyków — skrzypka i wiolonczelistki — którzy mieszkają ze swoimi rodzinami w dużym mieście. Wielokrotnie nagradzany australijski kompozytor – Alexander Lau, skomponował autorski duet na skrzypce i wiolonczelę „The Mystery Friends”. W książce wydrukowano partyturę części allegro i adagio tego utworu. Ta piękna kompozycja jest na tyle prosta, że ​​mogą ją zagrać młodzi wiolonczeliści i skrzypkowie.

Autor

Catherine Greer jest autorką beletrystyki i literatury faktu, autorką tekstów i orędowniczką pozytywnego podejścia do wieku na blogu o stylu życia LoveOurAge.com. Catherine mieszka z mężem i dwoma dorosłymi synami w Sydney. „Nieznani przyjaciele” to jej druga współpraca z muzykiem i współautorem – Alexandrem Lau. Najpierw oboje pracowali razem nad książką obrazkową dotyczącą nastawienia na rozwój – „Jacaranda Snow” (2018) .

Ilustrator

Joanna Bartel jest projektantką i ilustratorką. Wcześniej była grafikiem dla butikowej marki modowej, starszym nauczycielem sztuki i projektowania oraz nauczycielem języka angielskiego w Melbourne i Brisbane, a także copywriterem i grafikiem w marketingu. Teraz wnosi do swojej pracy ilustracyjnej swoje doświadczenie w edukacji artystycznej, projektowaniu, nauczaniu i kreatywnym marketingu! Joanna szczególnie uwielbia projektowanie postaci oraz tworzenie pomysłowych i zabawnych obrazów, które angażują dzieci i zwiększają wyobraźnię w nauce.