Ogród Wujka Marka

Premiera: MAJ 2024

Ogród wujka Marka zachęca do poznawania ekologicznych rozwiązań, które mogą realnie wpłynąć na stan środowiska naturalnego. To inspirująca lektura dla każdej młodej osoby, która chciałaby dowiedzieć się, jak pomóc naszej planecie. 

Książka, która ucząc młode czytelniczki i młodych czytelników, jak co dzień dbać o naszą planetę, wciąga je_ich w świat ogrodnictwa.

Mici, młoda entuzjastka ekologii postanawia uratować świat. Razem z wujkiem Marko odkrywa sekrety ogrodnictwa przyjaznego środowisku naturalnemu, zarazem dowiaduje się, że nawet drobnymi zmianami w codziennym życiu można przyczynić się do ochrony Ziemi. Wujek Marko w swoim ogrodzie stosuje zasady dobrego sąsiedztwa roślin, naturalne metody zwalczania szkodników, gromadzi i wykorzystuje deszczówkę – pokazuje, że każda_dy z nas może stać się opiekunką_nem przyrody. Kolejne rozdziały obfitują w porady dotyczące sposobów prowadzenia zrównoważonego trybu życia, wskazówki, że ratowanie planety można zacząć od własnego balkonu lub domowego ogródka.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ogród Wujka Marka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *